
Дзеркало на основі фарбованого скла 600х600 мм
2 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: З 7 красный
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Салони краси, Для офісу |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴




