Самокат трюковий "Best Scooter" N-16180, N-01801
N-16180


Опис
Характеристика трюкового самокату N-01801
1. Конструкція максимально спрощена. Система HIC.
Небагато про HIC-систему компресії трюкових самокатів: дана система компресії найвикористовується через свою легкість і надійність. До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується за рахунок болта, вкрученого в "якір" у вилці.
Компресія – це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
2. Рама даного самокату посилена та виконана з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видніються зварні шви.
3. Колеса 120 мм, як і належить трюковому самокату з великою жорсткістю і виготовлені з високоякісного SHR-поліуретану. Алюмінієві диски.
4. Підшипник типу ABEC 9 робить самокат по-справжньому швидкісним та зручним для розгону під час виконання трюків.
5. Дека покрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить найкраще зчеплення ноги райдера з нею.
6. Грипси у даного самокату виконані з міцного нековзного матеріалу.
7. Дві пеги на осях самокату.
Матеріали:
Конструкція - кермо із хроммолібденової сталі, дека - алюміній AL7003-T6;
Колеса – 120 мм PU (високоякісний SHR-поліуретан);
Диски коліс – високоміцний алюміній AL7003-T6;
Ширина керма – 58см;
Висота керма від підлоги – 89 см;
Ручки – гума.
Пеги – 5,4 см.
Максимальне навантаження 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 4 500 ₴








