
Самокат трюковий Best Scooter (4) «Reactor» RC-11108, RC-22211, RC-33325
3 300 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 081-90-46
Самокат трюковий Best Scooter (4) «Reactor» RC-11108, RC-22211, RC-33325
RC-11108



Опис
1. Конструкція максимально спрощена. Система HIC.
Небагато про HIC-систему компресії трюкових самокатів: дана система компресії найвикористовується через свою легкість і надійність. До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується завдяки болту, вкрученому в "якір" у вилці.
Компресія – це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
2. Рама даного самокату посилена та виконана з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видніються зварні шви.
3. Колеса моделі, як і належить трюковому самокату, маленькі в діаметрі (всього 11 см) з великою жорсткістю, виготовлені з PU. Алюмінієві диски.
4. Підшипник типу ABEC 9 робить самокат по-справжньому швидкісним та зручним для розгону при виконанні трюків.
5. Досить довга вузька дека вкрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить найкраще зчеплення ноги райдера з нею.
6. Накладки на кермо, тобто грипси, у даного самокату виконані із міцного нековзного матеріалу.
7. Дві пеги на осях самокату.
Характеристики трюкового самокату Best Scooter Reactor:
Конструкція – кермо із хроммолібденової сталі, дека – алюміній;
Колеса – 110 мм PU (поліуретан) двокольорові;
Диски коліс: високоміцний алюміній;
Ширина керма: 55 см;
Висота керма від підлоги: 85 см;
Ручки: гума;
Пеги: 5,4 см;
Максимальне навантаження: 100 кг;
Упаковка: ящик.
Характеристики
Максимальне навантаження
100 кг
Діаметр коліс
4.3" (11 см)
Складна конструкція
Без складної конструкції
Тип
Труковий
Стать дитини
Дівчинка
Хлопчик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 років |
- Ціна: 3 300 ₴









