
Самокат трюковий Best Scooter BS-77101, BS-77225,BS-77350,BS-77488,BS-77566
3 300 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 081-90-46
Самокат трюковий Best Scooter BS-77101, BS-77225,BS-77350,BS-77488,BS-77566
BS-77101





Опис
1. Конструкція максимально спрощена. Система HIC.
Трохи про HIC-систему компресії трюкових самокатів:
Ця система компресії найвикористовується через свою легкість і надійність.
До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут та "якір" у внутрішній частині вилки.
Компресія утримується за рахунок болта, вкрученого в "якір" у вилці.
Компресія - це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
2. Рама цього самокату посилена і виконана з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видніються зварні шви.
3. Колеса:
Поліуретанові PU 110 мм з великою жорсткістю.
Диски: алюмінієві.
4. Підшипник типу ABEC 7 робить самокат по-справжньому швидкісним і зручним для розгону під час виконання трюків.
5. Досить довга вузька дека покрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить краще зчеплення ноги райдера з нею.
6. Накладки на кермо, тобто грипси, у даного самокату виконані з міцного матеріалу.
7. Дві пеги на осях самоката.
Матеріали:
Конструкція: 50% високоміцний алюміній, 50% сталь;
Колеса: 110 мм PU (поліуретан);
Диски коліс: високоміцний алюміній;
Ширина рулю: 60 см;
Висота керма від підлоги: 85 см;
Ручки: резина.
Пеги: 5,4 см.
Максимальне навантаження: 100 кг.
Характеристики
Вигляд:
міські,
трюкові,
дрифтові
Бренд:
Best Scooter
Колір виробника:
білий
Вік користувача:
від 6 років,
від 5 років
Наявність амортизаторів:
без амортизаторів
Гальмо:
ножний
Матеріал коліс:
поліуретан
Країна-виробник:
Китай
Технічні особливості
Максимальна вага користувача:
100 кг
Тип самокату:
самокат
Кількість коліс:
2 шт.
Матеріал рами:
сталь
Тип коліс:
литі
Комплектація
Комплектація:
Пеги
Розміри та вага
Кількість коліс:
двоколісні
Вага:
4 кг
Розмір:
Колеса: 110 мм; Ширина керма: 60 см; Висота керма від підлоги: 85 см; Пеги: 5,4 см см
Додаткова інформація
Жорсткість коліс:
ні
Призначення:
для дітей,
активний відпочинок,
для вулиці,
міський
Особливості конструкції:
з пегами
Батьківська ручка:
без батьківської ручки
Гарантійний термін:
14 днів
Країна реєстрації бренду:
Китай
Стать:
унісекс,
для дівчаток,
підліткові,
для хлопчиків,
для дітей,
для дорослих
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 3 300 ₴









