
Смарт Проектор Magcubic L018 4K Wi-Fi 6 з голосовим пошуком та автофокусом
5 400 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 081-90-46
Смарт Проектор Magcubic L018 4K Wi-Fi 6 з голосовим пошуком та автофокусом

Цей універсальний проектор не потребує додаткових приставок чи пристроїв. Вбудовані додатки Android дозволяють підключити Wi-Fi та насолоджуватись улюбленими фільмами та передачами без зайвих зусиль. Якість зображення на проекторі вражає, а також є можливість транслювати відео з ноутбука або смартфона!

Проектор має вбудовані популярні додатки, такі як YouTube і Netflix, а також можливість додавати інші або переглядати відео з флешки. Також можна транслювати контент безпосередньо з телефону.
Особливості:
- - Операційна система: Android 11, з доступом до мільйонів додатків у Google Play.
- - Процесор: Allwinner H713 чотириядерний ARM Cortex-A53
- - Графіка: Mali-G31 підтримує OpenGL ES3.2, Vulkan 1.1 і OpenCL2.0
- - 1 ГБ оперативної пам’яті та 8ГБ вбудованої пам’яті
- - Операційна система Android 11
- - Розширення: 1920х1080P, з підтримкою 4K - декодування в HD1080 (1910х1080)
- - Бездротові з'єднання: WIFI6/2.4G+5G Dual Wifi IEEE802. a/b/g/n/ac/ax, підтримка ВТ 5.2
- - Фізичні роз'єми: USB, HDMI, 3.5 jack
- - Підтримка масштабування зображення, файлів типу JPG, BMP, PNG та інших
- - Повноформатне декодування відеофайлів, включаючи декодування HEVC/VP9/AVS2/AVC 4K I MPEG1/MPEG2/AV1 1080p/60fps
- - Сумісність: смартфони (Android, iOS), комп'ютери, приставки та інше;
- - Джерело світла: LED;
- - Колірна яскравість: 650 ANSI;
- - Контрастність: 20000:1;
- - Діапазон проекційної відстані, (мін-макс): 1,2-4м;
- - Діагональ екрана, (мін-макс): 40-300";
- - проекційне відношення 1,2:1
- - Співвідношення сторін зображення: 16:9 (широкоформатний);
- - 2 x 5W стерео HIFI динаміка
- - Вага, кг: 0.8.
Комплектація:
- Оригінальна коробка
- Проектор Magcubic L018
- Пульт дистанційного керування
- Шнур живлення 220 В
Цей смарт-проектор ідеально підходить для домашнього перегляду фільмів, трансляцій та ігор. Завдяки своїм функціям, він стане відмінним рішенням для вашого дому чи офісу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magcubic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
- Ціна: 5 400 ₴






