
Танк на радіокеруванні 93211, світло, звук, парогенератор, стріляє орбізами
1 575 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Танк на радіокеруванні 93211

Танк на радіокеруванні 93211 – потужний і стильний монстр, готовий стати улюбленцем твоїх іграшок! З футуристичним дизайном та великим набором функцій, цей танк додає новий рівень розваг у твоєму автопарку.
Іграшка має не тільки чудовий зовнішній вигляд, але й різноманітні можливості для гри: рух вперед-назад, повороти вліво та вправо, обертання на місці, режим демонстрації, підсвічування, звукові ефекти, парогенератор і, звісно, стріляє орбізами!
Особливості:
- Розмір іграшки: 22,5 х 16,5 х 11,5 см.
- Потужні гумові колеса з протектором для кращої прохідності.
- Рухаєтья вперед/назад, повороти вліво/вправо та обертання на місці.
- Акумулятор: 3,7 V (в комплекті) з можливістю зарядки через USB-кабель (в комплекті).
- Пульт управління: 2,4 G (працює від 2-х батарейок типу “АА”, не входять у комплект).
- Режим демонстрації, парогенератор і стрільба орбізами для більшої реалістичності.
- Комплектація включає пляшечку для парогенератора, пакетик з орбізами та посудину для них.
- Виготовлений з безпечного пластика, що не шкодить здоров’ю дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Танк |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Танк |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴




