Танк на радіокеруванні 3881 A стріляє кульками

Танк на радіокеруванні 3881 A – це модель з яскравим дизайном, високою якістю та широким функціоналом, ідеальна для будь-якого шанувальника військової техніки. Завдяки реалістичним звуковим ефектам та можливості стріляти пульками, ця іграшка дарує справжні бойові відчуття, покращуючи координацію рухів і розвиваючи стратегічне мислення.
Особливості:
- Стріляє пульками діаметром 6 мм (в комплекті 2 пачки).
- Реалістичні звуки пострілів для додаткової атмосфери.
- Гусеничний хід для кращої прохідності.
- Рух вперед-назад, вліво-вправо, а також обертання на 360°.
- В комплекті 4 батарейки АА для танка і блок для заряджання.
- Пульт керування на частоті 27MHz працює від 4 батарейок АА (не входять у комплект).
- Елемент на башті танка, що відкривається для додаткової функціональності.
- Інструкція.
- Розмір: 25х10,5х10 см.
- Виготовлено з якісного та безпечного пластику.
Цей танк – чудовий вибір для активних ігор і захоплюючих баталій!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Танк |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип | Танк |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 015 ₴


