
Танк на радіокеруванні 2056, звук, підсвічування, масштаб 1:18
1 010 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Танк на радіокеруванні 2056, звук, підсвічування, масштаб 1:18

Танк на радіокеруванні 2056 – модель з масштабом 1:18, що поєднує ефектне підсвічування, реалістичні звукові ефекти та чудові функції для цікавої гри. Завдяки пульту управління танк здатний рухатися вперед і назад, повертати в сторони і обертатися на 360 градусів. Звуки пострілів і яскраве світло фар додадуть ще більше реалізму під час гри. Активуйте режим бою і відправляйтесь виконувати завдання!
Особливості:
- Танк працює від акумулятора 3.7V (в комплекті).
- Керування: рух вперед/назад, ліворуч/праворуч, обертання на 360 градусів.
- Рухлива башта для додаткових маневрів.
- Звукові та світлові ефекти для більшої ефектності гри.
- Пульт керування на частоті 27 MHz, працює від 2 батарейок типу “АА” (не входять у комплект).
- Масштаб моделі 1:18.
- Деталізація, що надає іграшці максимальну схожість з реальним танком.
Комплектація:
- Танк.
- Пульт управління.
- Акумулятор 3.7V.
- USB-кабель для підзарядки.
Цей танк – ідеальний вибір для любителів техніки та активних ігор!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Танк |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип | Танк |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴

