Машина-перевертиш на р/к 5588-612

Машина-перевертиш на р/к 5588-612 — це трюкова радіокерована машинка, яка подарує масу захоплюючих моментів завдяки своїм вражаючим здібностям і оригінальному дизайну.
Особливості моделі:
- Космічний дизайн з нестандартною формою корпусу та великими передніми колесами.
- Підсвічування корпусу для додаткового ефекту під час руху.
- Швидкість та трюки: Машина може підстрибувати та перевертатися на 360 градусів, а також швидко крутитися на двох чи одному колесі.
- Акумуляторна батарея 4.8V (перезаряджувана) для довготривалої роботи.
- Пульт управління працює від 2 батарейок типу АА 1.5V (входять до комплекту).
Комплектація:
- Машинка
- Пульт керування
- Акумулятор 4.8V
- 2 батарейки АА 1.5V
- USB-кабель для зарядки
З цією машиною дитина зможе влаштовувати справжні трюки та насолоджуватись неймовірними маневрами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴


