
4G камуфляжна камера з сонячною панеллю та роздільною здатністю 3 МП
5 200 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4G камуфляжна камера з сонячною панеллю та роздільною здатністю 3 МП

Особливості:
- Сонячна панель: Потужність 5 Вт для безперервного енергопостачання.
Роздільна здатність: 3 МП для чітких і деталізованих зображень

Об'єктив: 3.6 мм, ідеальний для ширококутних знімків

- Час очікування: До 2 місяців (під час активації камери 30 разів на день по 20 секунд).
Виявлення руху PIR: Підтримка виявлення руху завдяки датчику PIR.

Акумулятор: Вбудований акумулятор, який заряджається від сонячної панелі.

- Підключення: Підтримка 4G та використання SIM-карти для стабільного бездротового зв'язку.
- Сховище: Хмарне сховище або SD-картка (до 128 ГБ).
Важлива інформація: При першому використанні заряджайте камеру за допомогою кабелю Type-C протягом 7-8 годин. Після цього розмістіть камеру в сонячному місці для забезпечення стабільної роботи.
Додаток: UBOX для зручного керування камерою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Формат стиснення | MPEG-4 |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 145 мм |
| Додаткове джерело живлення | Сонячні батареї |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 5 В |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Кут повороту | 355 град. |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Роздільна здатність матриці | 2048x1536 |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 90 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 355 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴









