
Набір для творчості в алюмінієвій валізі Єдиноріг 145 предметів Рожевий
849 ₴
- Готово до відправки
- Код: СВ 0069
- +380 (96) 081-90-46
Набір для творчості в алюмінієвій валізі Єдиноріг 145 предметів Рожевий

Дитячий набір для малювання у валізі, що складається зі 145 предметів, ідеально підходить для розвитку творчих здібностей та уяви дітей. Він підійде як художникам-початківцям, так і тим, хто вже має досвід у малюванні. До набору входять різноманітні фарби, олівці, пензлі, маркери, пастель та інші матеріали для творчості.

Все приладдя зручно зберігається у валізі, що спрощує їх транспортування та зберігання. Це робить набір ідеальним для поїздок чи художніх занять. Широкий вибір матеріалів дозволяє дітям вільно висловлювати свої ідеї та створювати твори будь-якої складності, а також експериментувати з різними техніками, сприяючи розвитку їхнього творчого мислення.
Характеристики:
- Тип: набір для творчості
- Матеріал кейсу: метал+пластик
- Кількість предметів: 145 шт
- Стать: унісекс
- Вага: 2.3 кг
- Розмір кейсу: 34 x 24 x 9 см
- Колір: блакитний, рожевий
Комплектація:
- Олійні фарби 24 шт
- Пастель 24 шт
- Фломастери 33 шт
- Кольорові олівці 28 шт
- Акварельні фарби 24 шт
- Щітки 4 шт
- Контейнери для фарб 2 шт
- Прості олівці 2 шт
- Замішана гумка
- Ластик
- Точилка
- Кейс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 г |
| Вид творчості | Малювання |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 34 см |
| Кількість в наборі | 145 шт. |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Ширина | 9 см |
- Ціна: 849 ₴








