
Ортопедична подушка для сну (50х28х7см) GH1188 / Подушка з ефектом пам'яті / Подушка анатомічна
479 ₴
- Готово до відправки
- Код: СВ 0035
- +380 (96) 081-90-46
Ортопедична подушка для сну (50х28х7см) GH1188 / Подушка з ефектом пам'яті / Подушка анатомічна

Ортопедична подушка для сну GH1188 – ваш надійний партнер у світі якісного відпочинку. Ця подушка поєднує передові технології та максимальний комфорт, забезпечуючи здоровий сон та правильну підтримку для вашого тіла.
Однією з ключових особливостей GH1188 є ефект пам'яті, що дозволяє подушці адаптуватися до індивідуальних контурів вашої голови та шиї. Це гарантує ідеальне вирівнювання хребта під час сну.

Вибираючи ортопедичну подушку з ефектом пам'яті, ви інвестуєте у своє здоров'я та комфорт. Вона допоможе вам насолоджуватися глибоким і розслаблюючим сном, позбавляючи дискомфорту та болю, пов'язаних з неправильним становищем під час сну. З GH1188 щоранку ви прокидатиметеся повними сил і готовими до нових досягнень!
Переваги:
- Гіпоалергенний матеріал
- Простота догляду
- Покращує кровообіг
- Зменшує біль у спині
- Покращений сон
Характеристики:
- Тип: подушка з пам'ятю / подушка для сну
- Матеріал напірника/чохла: оксамит
- Форма: прямокутна
- Наповнювач: пенополіуретан, поліефірне волокно
- Колір: білий
- Розмір: 50х28х7 см
- Особливості: з ефектом пам'яті
Комплектація:
- Подушка з ефектом пам'яті для сну GH1188
- Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 28 см |
| Довжина подушки | 28 см |
| Ширина подушки | 7 см |
- Ціна: 479 ₴








