Размеры/габариты
- длина (см):80 см
- ширина (см):5.3 см
- высота (см):24.7 см
Размер упаковки:51 см × 6 см × 18 см
Упаковка:Коробка
Возраст:от 14 лет
Розпочніть справжню військову кампанію із цим яскравим іграшковим автоматом! Ця зброя має два режими: ручний та автоматичний і легко і швидко перемикається між ними, повністю змінюючи своє призначення та тактику застосування. У ручному режимі це снайперська гвинтівка із прицілом, через який можна побачити “ворога” перш ніж він побачить вас, адже у ньому стоять справжні збільшувальні лінзи. А в автоматичному режимі зброя видає довгі черги зарядів, перетворюючись на автомат для контролю поля бою. Також у комплекті з гвинтівкою йдуть зйомні приціл, додаткова ручка та магазин і 500 зарядів, які потрібно попередньо розмочити у воді.
Особливості:
- в автомата є два режими роботи: автоматичний та ручний;
- при ручному режимі зброя робить один постріл і потім потребує перезарядки;
- в автоматичному режимі зброя видає черги пострілів і не потребує перезарядки;
- 2 насадки на дуло: глушник і звичайне дуло;
- зйомний оптичний приціл зі збільшувальними лінзами;
- зйомна додаткова ручка;
- зйомний магазин для зарядів;
- акумулятор і дріт для підзарядки акумулятора;
- пакетик з зарядами для автомата, які потрібно попередньо розмочити у воді.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Максимальна дальність стрільби | 50 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1200 г |
| Висота | 247 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 53 мм |
- Ціна: 1 300 ₴


