Ходунки M 3451 (6шт) муз, колеса 8 шт.(6,5см), стопор 2 шт., 4 полож. висоти, кермо-пискавка, бат., 3 кольори.

Ходунки дитячі - стануть чудовим придбанням для вашого малюка, з ними він зможе самостійно пересуватися по будинку, не боячись при цьому вдаритися і впасти, дана модель має продуману конструкцію, висота може регулюватися, що забезпечує дитині максимальний комфорт. Дитячі ходунки поєднують у собі високу якість, надійність і доступну вартість, ходунки мають стійку конструкцію, хорошу маневреність забезпечують поворотні коліщатка, також дана модель має стопори. Дитячі ходунки обладнані ігровою панеллю з музикою та рухомими деталями для розвитку у малюка дрібної моторики.

ТИП: 2в1 ходунки ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (д/ш/в) 65см/59см/53см ВИСОТА регульована (у положень) до/3 положення ВИСОТА (min/max) ось підлоги до столика 38см/43см від підлоги до сидіння 20см/25см ось підлоги до спинки 49см/53см ПАНЕЛЬ знімна(до/ні) ні на бат-ці 2AA (у комплект не входять) муз + кермо + мир - пищалка додатково рухливі деталі Дуго та ні - підвіски - СТОЛИК регульований (кількість покладений) - нерегульований - КОЛЕСА кількість 8шт діаметр 7см СТОПОР Кількість, шт 2 Гойдалка габаритний розмір (д/ш/в) - КАТАЛКА висота до ручки - БАТЬКІВСЬКА РУЧКА та ні - висота - КОЛРИК та ні - КОРОБКА 6 шт (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР) 15,9 кг/13,9 кг/66-56-51см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість коліс | 8 шт. |
| Матеріал виготовлення | Текстиль, Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 87 см |
| Довжина | 71 см |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 1 479 ₴









