
Мультимедійний проектор BIGASUO B-506B Full HD LED 8500 Лм Wi-Fi Bluetooth з динаміками
4 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1111
- +380 (96) 081-90-46
Мультимедійний проектор BIGASUO B-506B Full HD LED 8500 Лм Wi-Fi Bluetooth з динаміками

Міні-проектор Bluetooth оснащений вбудованим Hi-Fi стереодинаміком потужністю 5 Вт зі звуковою системою SRS. Він забезпечує справжнє відтворення звуку (деталізований звуковий ефект, чудовий досвід прослуховування). Відеопроектор оснащений найновішим чіпом Bluetooth 5.0, ви можете підключити динамік або навушники Bluetooth бездротовою мережею, як вам подобається. (Bluetooth не підтримує підключення до синхронізації екрана мобільного телефону/планшета).
Проектор для домашнього кінотеатру на відкритому повітрі з екраном та скляною сенсорною панеллю: вуличний проектор зі 100-дюймовим проекційним екраном спеціально для любителів нічних фільмів на відкритому повітрі. Насолоджуйтесь світом кіно, де б ви не знаходилися.

Широка сумісність і вбудований слот для ТВ-приставки: з інтерфейсами HDMI, VGA, AV і USB відеопроектор для домашнього кінотеатру сумісний з ноутбуками / PS4 / DVD-плеєрами / телевізорами / USB-накопичувачами / смартфонами Android та iOS і т. д. USB.

Проектор 1080p оснащений високою яскравістю 200 ANSI і коефіцієнтом контрастності 10000: Це на 60% яскравіше завдяки високоякісним лінзам з покриттям, ніж інші аналогічні проектори для домашніх кінотеатрів. Поєднання передових технологій кольору забезпечує чисту і більш точну кольору, деталізовану якість зображення HD і захоплюючий досвід домашнього кінотеатру.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Портативна |
| Вид товару | Проектор |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, HDMI, Wi-Fi, USB |
| Клас пристрою | Портативний |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга мережі | 100~240 В |
| Особливості | Вбудований картрідер, Вбудовані динаміки |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.41 кг |
| Зображення | |
| Контрастність | 10000 |
| Світловий потік | 8500 лм |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
- Ціна: 4 900 ₴










