МР3-плеєр Timmkoo Q3E

Цей тр3 та тр4-плеєр має 4,0-дюймовий широкоформатний екран зі світлодіодним підсвічуванням та технологією IPS. Він може плавно відтворювати відео високої роздільної здатності 720р, 1080р. Повністю сенсорний дизайн забезпечує легше управління та інтерактивний досвід. Сумісний з AVI, MKV, MPG, MPEG,
RM, RMVB, VOB, MOV, FLV, ASF, DAT, MP4, 3GP тощо.
Широка сумісність з Bluetooth

Зʼєднайте тр3-плеєр Bluetooth з вашими улюбленими бездротовими навушниками Bluetooth для ще більшої свободи під час тренувань. А також його можна підключити до динаміка Bluetooth та автомобільної стереосистеми.
Приголомшливий звук
За допомогою цифрового аудіоплеєра ви можете насолоджуватися звуком високої роздільної здатності в повній мірі, оптимізованим за допомогою технології цифрового сигнального процесора (DSP). Ви відчуєте більш насичені баси з більшою глибиною та силою звучання, підвищену чіткість голосу та інструментів, а також багату деталізацію. Музичний плеєр має вбудований динамік і сумісний з більшістю аудіоформатів: МР3, WAV, FLAC, APE,
OGG, M4A, AAC, WMA, MP2 тощо.
Потужний музичний додаток
МР3-плеєр Q3E з Bluetooth надає 6 видів композицій, 4 види послідовностей відтворення, 8 видів пресетів еквалайзера.
Дозволяє швидко знаходити цільову пісню за допомогою пошуку та додавати їх до списків відтворення партіями, навіть встановлювати таймер сну.
Тривалий час автономної роботи

Цей плеєр оснащений літій-іонним акумулятором високої ємності 1000 мАг та технологією швидкої зарядки Туре-С. Ви можете насолоджуватися до 40 годин безперервної музики або 7годин відео після 60хвилин швидкої зарядки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Вбудований Bluetooth |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Об'єм пам'яті | 8 ГБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 4 дюйм |
| Тип екрану | Кольоровий |
| Харчування | |
| Живлення | Акумулятор |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 104 кг |
| Можливість заряджання від USB | Да |
| Обсяг пам'яті | 8 ГБ |
- Ціна: 2 600 ₴








