Вентилятор MF-02

Вентилятор акумуляторний настільний MF-02
Характеристики:
Матеріал корпусу: ABS+PP+PC
Вхідна напруга: 5 V (1A, 5W)
Роз'єм : Type-C
Ємність аккумулятора: 2000 mAh
Час заряджання аккумулятора: 2-3 години
Час автономної роботи: до 3-4 години
Розміри: 135х195х76 мм
Вага: 300 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр лопатей | 195 мм |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴





