Машинка трюкова перевертня з пультом радіо управління RC Drift Stunt Car Синій

Головною особливістю машини перевертня на радіокеруванні є принцип її їзди. Трюкова машинка вміє їздити у звичайному та перевернутому вигляді, здійснювати трюки при зіткненні з перешкодою.
Завдяки міцним колесам та унікальній формі нестримна машинка перевертень може подолати різноманітну поверхню на її шляху. Стрибки, перевороти, обертання з діапазоном 360 градусів машини всюдихода не залишаться поза увагою як дітей, так і дорослих.
Не турбуйтеся, якщо позашляховик перекинувся. Цей всюдихід перевертня на радіокеруванні може рухатися незалежно від того, в якому положенні знаходиться його корпус.

Всюдихід додатково оснащений світловими та звуковими ефектами.
Корпус і пульт дистанційного керування іграшкової машинки перевертня обладнані яскравими лампочками.
При русі фари машини перевертня світяться.
Характеристики:
- Матеріал корпусу – метал та пластик
- Радіус дії – 100 м
- Тип приводу – повний
- Час роботи – 30 хв
- Живлення – акумулятор 3,7 V 800 mAh (у комплекті), 2 батареї типу АА для пульта управління (у комплект не входять).
- Час зарядки – 2 години
- Розмір: 12.5х14х6 см
- Колір синій

Автомобіль перевертня RC Drift Stunt Car має безліч переваг:
- Всебічне управління
- трюковий дрифт
- обертання на 360 градусів
- Датчик сили тяжіння.
Комплектація трюкового автомобіля:
- Авто
- Пульт радіокерування
- Акумулятор 3,7 V з USB.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 100 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 950 ₴









