Професійний графічний планшет Deco Xp-pen mini 7

Легкий у використанні Deco mini7 ідеально підходить для графіки, малюнків та дизайну. Ви можете налаштувати комбінації гарячих клавіш так, як вам зручно особисто, відповідно до вашого стилю роботи.
У комплекті з Deco mini7 йде стилус P05D, який не потребує батареї і працює довгий час, щоб ви могли безперервно творити. Цей стилус підтримує нахил пера до 60 градусів, що дозволяє зручно і ефективно наносити затінення.

| Тип | Графические планшеты |
| Бренд | XP-Pen |
| Тип планшета | Начинающий |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Емкость аккумулятора | 1000 мА·ч |
| Беспроводная связь | Радиоканал (2.4 ГГц) |
| Время работы | До 10 часов |
| Время зарядки | 2 часа |
| Разрешение | 5080 LPI |
| Уровней чувствительности пера | 8192 |
| Скорость считывания | 220 точек/сек |
| Совместимость по ОС | Windows / Android / Mac OS / Linux / iOS |
| Количество кнопок пера | 2 |
| Количество кнопок планшета | 8 |
| Активная область | 177.8 х 111.1 мм |
| Комплектация | Графический планшет • перо (пассивное) • 10х сменные наконечники • пинцет для замены наконечников • беспроводной ресивер • кабель USB-А-USB-С • переходник USB-USB-C • переходник USB-микро-USB • документация |
| Материал корпуса | Пластик |
| Вес | 330 г |
| Размеры | 260.2 х 162.2 х 9.3 мм |
| Совместимая модель | XP-Pen Deco Mini 7W |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 3 міс. |
| Отгрузка | 1-3 дня |
| Дополнительно | Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XP-Pen |
| Тип | Графічний планшет |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴









