Планшет Teclast P85T 4/64Gb 8"дюймів Wi-Fi 5000mAh Android 14 Octa Core Новинка 2024 + Чохол

У продажу новий планшет Teclast P85T з 4/64 ГБ пам'яті - ідеальний вибір для роботи та навчання!
У комплекті йдуть чохол-книжка та USB-кабель. Зарядний пристрій не входить!

Основні технічні характеристики:
- Виробник: Teclast
- Модель: P85T
- Діагональ екрану: 8 дюймів
- Операційна система: Android 14
- Роздільна здатність дисплея: 1280x800
- Оперативна пам'ять: 4Gb
- Вбудована пам'ять: 64Gb

- Процесор: Alwinner A523
- Кількість ядер процесора: 8
- Wi-Fi: 6
- Карта пам'яті до 512Gb
- Місткість батареї: 5000 mAh
- Основна камера: 2Mp
- Стереодинаміки: так
- Глобальна версія: мови українська, російська підтримуються
- Вага: 340 г.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teclast |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Alwinner A523 |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Операційна система | Android 14.0 |
| Роздільна здатність екрану | 1200х800 |
| Стан | Новий |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 340 г |
| Довжина | 201.7 мм |
| Товщина | 9.1 мм |
| Ширина | 122.4 мм |
| Живлення | |
| Час роботи від акумулятора | 11 годин |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Мультимедіа | |
| Звук | Стерео |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 3.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 512 Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴







