Планшет Teclast T60 8/256Gb 12" дюймів 2K Full HD 8000mAh 4G Android 13. + чохол

В наявності новий 12-дюймовий планшет від компанії Teclast! Цей планшет поєднує стильний і сучасний дизайн, відмінні технічні характеристики, потужний восьмиядерний процесор, об'єм пам'яті 8/256 ГБ, високоякісну основну камеру і ємну батарею на 8000 мАг!

Технічні характеристики:
- Виробник: Teclast
- Модель: T60
- Операційна система: Android 13
- Діагональ дисплея: 12 дюймів
- Роздільна здатність дисплея: 2000x1200
- Тип екрану: IPS
- Частота оновлення екрана: 60 Гц
- Оперативна пам'ять: 8 Гб
- Вбудована пам'ять: 256 Гб
- Карта пам'яті до 1 Тб
- Процесор: Unisoc Tiger T618

- Основна камера: 13 Mpx
- Фронтальна камера: 5 Mpx
- Кількість sim-card 2 nano-sim
- Зв'язок: 3G, 4G LTE
- GPS: A-GPS, Glonass
- Динаміки: стерео
- Місткість акумулятора: 8000 мАг
- Швидка зарядка: так 18 Вт
- Габарити: 279 x 174 x 7,8 мм
- Вага: 558 р.

Комплектація:
- планшет
- кабель USB Type-C
- чохол книжка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teclast |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 12 дюйм |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Unisoc Tiger T618 |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Роздільна здатність екрану | 2000×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Сірий |
| Частота процесора | 600 МГц |
| Мультимедіа | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 558 г |
| Довжина | 279 мм |
| Товщина | 7.8 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | ГЛОНАСС, GPS |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴








