Планшет Teclast T65 Max 13" дюймів 2K 8/256Gb 10000mAh 4G Octa Cote Helio G99 + чохол книжка


Відмінний планшет з яскравим екраном для роботи та навчання! Кращий за співвідношенням ціни та якості!
В наявності новинка літа 2024 року! Стильний і функціональний 13-дюймовий планшет Teclast T65 Max поєднує передові технології, великий яскравий і барвистий екран, об'ємну пам'ять 8/256 ГБ, потужну батарею ємністю 10000 мАч і восьмиядерний процесор Helio G99!

Технічні характеристики:
- Виробник: Teclast
- Модель: T65 Max
- Операційна система: Android 14
- Діагональ екрану: 13 дюймів
- Роздільна здатність дисплея: 1920x1200
- Оперативна пам'ять: 8 Гб
- Вбудована пам'ять: 256 Гб
- Кількість sim-card: 2 nano-sim
- Зв'язок: 3G, 4G

- Процесор: Helio G99
- Кількість ядер процесора: 8
- Графічний процесор: Mali-G57 MC2
- GPS: A-GPS, Glonass, Galileo, Beidou

- Wi-Fi, Bluetooth
- Місткість батареї: 10000mAh
- Матеріал корпусу: метал / алюміній
- Габарити: 305 x 199 x 8,2 мм
- Вес: 710 г.

Комплектація:
- Планшет
- Зарядний пристрій
- Кабель USB Type-C
- Чохол книжка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teclast |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 13 дюйм |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 256 MB |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 710 г |
| Довжина | 305 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зв'язок та комунікації | |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
- Ціна: 9 199 ₴









