Басейн Prism Frame Pool Intex 26706.

Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.

Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Дана модель басейну має фільтр-насос. Вода в басейні зобов'язана циркулювати і перемішуватися. Інакше вода значно швидше застоїться і зіпсується.
Басейн не оснащений скіммером – системою поверхневого збору води на фільтрацію.
Основною сприятливою відмінністю басейнів METAL FRAME Pool та Prism Frame Pool від наливних басейнів Easy Set є підвищена довговічність. Адже "каркасники" стійкіші, у їх конструкції відсутні надувні елементи, які зменшують термін служби всього басейну. Так само, при однаковому внутрішньому діаметрі, наповнюваний об'єм води у наливних басейнів значно більше за рахунок боків, що випирають, а це означає, що витрати на очищення води теж істотно різні.

Характеристики
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 99 см |
| Інформація | Діаметр 305 x Висота 99см |
| Вага | 35 кг |
| Висота сходів | 107 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Каркас | оцинковані сталеві труби |
| Матеріал | тришарових ПВХ: два шари ПВХ та шар скловолоконної сітки |
| Об'єм води | 6148 л |
| Виробник | Intex |
| Серія | PREMIUMPOOL SERIES |
| Зливний клапан | Так |
| Країна – виробник | Китай |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | сірий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 99 см |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 305 см |
| Об`єм | 6148 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 99 см |
- Ціна: 8 700 ₴



