
Перевертиш на радіокеруванні 955-119 – це захоплюючий іграшковий автомобіль, який можна керувати за допомогою радіокерування. З його допомогою можна легко здійснювати пересування вперед, назад, ліворуч та праворуч. Однак справжня особливість цієї машинки полягає в здатності робити захоплюючі перевороти та фінти. Іграшка обладнана міцним корпусом, що робить її стійкою до ударів та падінь під час активних ігор. Стильний дизайн та яскраві кольори роблять цю машинку привабливою для дітей різного віку.

В комплекті:
- пульт керування
- акумулятор
- USB-кабель
Функції:
- їде вперед, назад, ліворуч, праворуч
– обертається на 360 градусів
- відштовхується від перешкод
- танцює
- звук
- Світло
Батарейки 2 шт. типу АА у комплект не входять
Упаковка: коробка 42*8*25см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴




