
Будівельний гусеничний кран на дистанційному управлінні повністю повторює зовнішній вигляд справжньої спецмашини і має схожий функціонал, тому і гра з ним виходить вкрай реалістичною. За допомогою пульта управління хлопчик може регулювати поворот стріли крана та висоту підняття вантажної люльки.
У підвішений до гака контейнер можна покласти дрібні іграшки та пластиковий дерев'яний зруб з комплекту.
Комплектація: деталі для збирання крана, пульт керування, кошик, колода.
Тип живлення: на батарейках
Матеріал: метал, пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 505 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Підіймальний кран |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 497 ₴


