
Опис:
Happy Cow 777-585 – міні-танк на радіокеруванні, виконаний у масштабі 1:64. Управління іграшкою здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування (2,4 ГГц). Він має гнучкі гусениці, світлові та звукові ефекти, корпус із високою деталізацією елементів. Зброя піднімається вгору та опускається вниз. Танк вміє їздити у всіх напрямках і має 2 режими швидкості (високий та низький).

Характеристики:
-тип: танк на р/в;
-вік: від 8 років;
-масштаб: 1:64;
-пульт ДУ;
-час роботи, хв.: 5-7;
-час заряджання, хв.: 5;
-матеріал: пластик, метал;
-частота керування, ГГц: 2,4;
-габаритні розміри упаковки (ДхШхВ), див: 13,5 х7, 5х9;
-вага, кг: 0,28.

В комплекті:
- радіокерований танк;
- пульт ДУ;
- зарядний пристрій;
- акумулятор Li-Po;
- Інструкція з експлуатації.
- Функція: вперед, поворот наліво, поворот направо, назад світильник
- Пульт дистанційного керування має чотири різні канали для 4 різних гравців.
- Гнучкі та робочі пластикові доріжки
- Ствол пістолета рухається вгору і вниз
- Перемикач високої/низької швидкості
- Реалістичний двигун, рух вежі, звукові ефекти стрільби
- Покращена функція: Використання ланцюга резервуара для симуляції, що збільшує швидкість та підвищує чутливість руху.
- Відмінна продуктивність: надійний вибір частоти та сильна здатність антиперешкод.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип | Танк |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




