
Танк на Р/К 777-584 (48/2шт) акум.світло,звук,2 вида,Abrams M1A2,Leopard 2A5 (13*8*9см) в коробці
699 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Танк на Р/К 777-584
- насолоджуйтесь безшовним контролем з дистанційною відстанню більше 15 метрів, забезпечуючи гнучкість та свободу під час гри
- оснащений акумуляторною батареєю на 120 мач, бак забезпечує приблизно 20 хвилин безперервного ігрового часу на одному заряді
- цей резервуар має 6 каналів роботи, у тому числі вперед, назад, зворотний поворот, поворот праворуч, обертання вежі, режим бою та точне регулювання лівого напрямку, забезпечуючи захоплюючий та динамічний ігровий досвід.

Характеристики:
- Розміри: 13 * 4 * 5 Див.
- Дистанційне Дистанційне Управління: Більше 15 метрів
- Дистанційний Контролер: Потрібно 2 Батареї AAA 1,5 в (не входить в комплект)
- Батарея Бака: 120 Мач Акумулятор
- Час гри: близько 20 хвилин
- Час зарядки: Близько 30 хвилин
- Функції: вперед, назад, лівий поворот, поворот вправо, обертання вежі, режим бою, регулювання зліва направо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Танк |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴








