Захоплення та захоплюючу атмосферу створить велика залізниця серії Power Train World 2181, з якою дітлахи забудуть про все. Ще б пак, 9 метрів шляху з мостами, переїздами та тунелями що можна ще хотіти, в цьому наборі є все!
Хлопчики та дівчатка люблять грати дитячими залізницями, уявляючи себе в ролі машиніста чи іншої залізниці професії.
Ігровий набір містить сучасний локомотив 2 шт. (один ведучий має 2 швидкості) і 3 вагони, натисніть на кнопку і склад рушить в дорогу, висвітлюючи собі дорогу прожектором, який розташований на головному локомотиві.
Для побудови реалістичної системи в комплекті багато аксесуарів: залізничні знаки, шлагбауми, стрілки, будівлі, ялинки, елементи для залізничних переїздів і навіть розвідний міст. Так, так саме розвідний, що дітлахи можуть піднімати і опускати спеціальним важелем. А можливість переводити стрілки та направити "Експрес" у потрібний напрямок остаточно потішить маленьких залізничників!
В комплекті:
Вагонів – 5 шт. (локомотив: 13 х 3 х 4 см, вагони: 11,5 х 3 х 3,5 см)
Рухомий міст
Залізничний тунель – 2 шт. (тунель: 15 х 15 х 8 см)
Стрілки – 4 шт.
Знаки
Житлові будинки – 2 шт. (будинок: 5 х 11 х 5 см,)
Бар'єри
Дерева (7,5 см)
Ліхтарі.
особливості:
Довжина з/шляхів: 914 см.
Ширина колії: 3,5 см.
Ширина колії поїзда: 2,5 см.
Швидкість локомотива можна регулювати
Якість виготовлення на висоті
Гра для однієї чи кількох людей
Підйомний міст.
Характеристики:
Довжина ж/дороги: 914 см
Поверхня ж/дороги після розкладання: 170 x 98см
Живлення: 2 батарейки ААА (не комплектуються)
Розміри упаковки: 64 х 9 х 43 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Комплектація іграшки | Платформа, Залізничний склад, Локомотив, Вагон, Стартовий набір |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Протяжність дороги | 9.1 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 410 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 600 мм |
- Ціна: 1 445 ₴










