
Дитяча залізниця 549 см з автонавантажувачем Power Train World 2084
1 450 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульна залізниця Power Train World аналог відомої серії Power Train від американської фірми Jakks Pacific. Прекрасна якість, продумані деталі, можливість поєднувати набори та розширювати свою дорогу Переваги залізниць Power Train міцний пластик, надійні кріплення рейок та вагонів, вагони та локомотиви виконані красиво та детально. Економія живлення завдяки малій вазі та легкості ходу коліс. Спеціальна структура рейок та провідних коліс локомотива виключає пробуксування. 2 швидкості локомотива (повільна та швидка) Загальна довжина залізничного полотна 549 см Ігрове поле займає площу: 126 х 74 см. Вік: від 3 років Батарейки 2*ААА Розмір пакування: 60 x 11 x 41 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Платформа, Залізничний склад, Локомотив, Вагон, Стартовий набір |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Протяжність дороги | 5.5 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 410 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴



