Дитяча залізниця Railcar Fenfa 1601A-B 1:87 світло+звук
Railcar Fenfa 1601A-B 1:87 світло+звук – це іграшка, яка має бути у кожної дитини. Одна із самих яскравих моделей з хорошим дизайном і якісною обробкою деталей.
Всі дітки дуже люблять залізницю. А якщо вона з’явиться у них вдома, то радості точно не буде меж! Так що залізниця – саме те, що потрібно для дітей.
Залізнична дорога Railcar Fenfa 1601A-B 1:87 світло+звук створена в стилі сучасних швидкісних потягів, діткам, безумовно, буде цікаво розглянути деталі потягу з вагоном.
З таким комплектом можна планувати цікаві подорожі, із підручних предметів побудувати інфраструктуру зі станціями та вокзалами – гра з дитячою залізною дорогою одна з тих, що відмінно розвиває творче, інженерне мислення, моторику. Вона дарує позитивний настрій і здатна надовго відволікти як саму дитину, так і компанію її друзів.
Хоч раз малюк має відчути себе машиністом справжнього сучасного потяга. Біля дороги можна садити інші іграшки: фігурки тварин.
Для діток віком від 3 років.
Характеристики:
- Тип: Дитяча залізниця
- Вік: 3+
- Колір: Різнокольоровий
- Матеріал: Пластик
- Довжина локомотива: 22,5 см
- Пасажирський вагон: 28 см
- Цистерна: 22 см
- Вагон для сипучих: 25 см
- Довжина залізниці 325 см
- Розмір пакування: 70 х 53,5 х 6,5 см
- Для роботи необхідні батарейки типу АА в кількості 2 шт (в комплект не входять)
- Пакування: картонна коробка
Особливості:
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
Комплектація:
- Потяг
- Допоміжний вагон
- 2 Пасажирські вагони
- 2 Платформи з контейнерами
- 2 Цистерни
- Залізнична станція
- Рейки
- Додаткові аксесуари
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Комплектація іграшки | Платформа, Залізничний склад, Цистерна, Локомотив, Вагон, Стартовий набір |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 700 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
- Ціна: 1 380 ₴





