Дизайнерський, круглий, журнальний столик із прозорою скляною стільницею та ніжкою у формі іржавого корабельного гвинта. Буде чудово виглядати у вітальні, як журнальний та приставний столик з великою кількістю місця для зберігання. Алюмінієва ніжка виготовлена вручну та пофарбована у теплі бронзові тони. Дизайнерські меблі для кафе, барів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сделано с любовью |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 1 опора |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 10 кг |
| Висота столика | 35 мм |
| Довжина столика | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Кераміка |
| Тематика изделия | Абстракція |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







