
Драйвер трекового магнітного світильника вивідний DC 48 V 6A 300 Вт
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: EH-TDRE-300W
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
Драйвер трекового магнітного світильника вивідний DC 48 V 6A 300 Вт EH-TDRE-300W призначений для використання з трековими магнітними системами бренду Electro House. Драйвер встановлюється в корпус трекової магнітної рейки. Усередині корпусу він надійно фіксується за допомогою клямок. Завдяки особливості конструкції немає необхідності якось приховувати цей пристрій, щоб він не псував дизайн інтер'єру. Встановлений драйвер EH-TDRE-300W не видно, тому що повністю прихований в корпусі трекової рейки.
Драйвер для трекових магнітних рейок призначений для застосування в закритих опалювальних приміщеннях з нормальною вологістю. При виборі драйвера слід враховувати загальну потужність світильників, що підключаються. Драйвери для трекових магнітних систем виробництва Electro House проходять обов'язковий контроль якості та сертифіковані в Україні. На цей пристрій поширюється дворічна гарантія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідне живлення | DC 48 V |
| Вхідне живлення | 175-265 В |
| Вихідний струм | 240-260 мA±5% |
| Захист (IP) | IP22 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Потужність | 300 Вт |
| Температурний діапазон | TC:75°C TA:50°C(MAX) |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


