Драйвер трекового магнітного світильника вивідний DC 48 V 4A 200 W EH-TDRE-200.
Драйвер для трекових магнітних рейок призначений для застосування в закритих опалювальних приміщеннях з нормальною вологістю. При виборі драйвера слід враховувати загальну потужність світильників, що підключаються. Драйвери для трекових магнітних систем виробництва Electro House проходять обов'язковий контроль якості та сертифіковані в Україні. На цей пристрій поширюється дворічна гарантія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідне живлення | DC 48 V |
| Вхідне живлення | 175-265 В |
| Вихідний струм | 240-260 мA±5% |
| Захист (IP) | IP22 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Потужність | 200 W |
| Температурний діапазон | TC:75°C TA:50°C(MAX) |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



